Časté otázky

Ak máte nejaké otázky ohľadom Batiste, táto sekcia by vám mohla pomôcť nájsť odpoveď ...

ČO JE BATISTE SUCHÝ ŠAMPÓN?

Batiste Suchý šampón je založený na inovatívnej formule využívajúcej škrob, ku ktorej nie je potrebné používať vodu. Prispôsobí sa potrebám Vašich vlasov, zameria sa na nadbytočný olej a mastnotu, ktorú pri korienkoch eliminuje. Dodaním objemu získajú mdlé vlasy bez života premenu, ktorú si zaslúži. Vaše vlasy sa budú cítiť čisto a sviežo. Nie je potrebné sa obávať vynechaného umývania vlasov!

JE POUŽITIE BATISTE JEDNODUCHÉ?

Rozhodne! Suchý šampón Batiste sa používa ľahko. Pred použitím ho dôkladne pretrepte. Vlasy rozdeľte na niekoľko prameňov a ku korienkom nastriekajte malú dávku šampónu (nádobku majte vo vzdialenosti zhruba 30cm od vlasov). Nechajte chvíľku pôsobiť, vmasírujte, zvyšky šampónu vyčešte kefou a ste pripravená vyraziť! Pre získanie extra objemu vlasy neprečesávejte.

MÔŽEM BATISTE POUŽÍVAŤ I NA FARBENÉ VLASY?

Áno! Pravidelným používaním Batiste dokonca predĺžite životnosť, keďže nebude nutné vlasy tak často umývať a vysúšať horúcim vzduchom (hlavné príčiny blednutia farbených vlasov).

MÔŽEM BATISTE POUŽÍVAŤ, KEĎ MÁM PREDĹŽENEJ VLASY ALEBO PRÍČESOK?

Žiadny problém! Iba sa uistite, že šampón nanesiete len na Vaše prírodné korienky a potom ho vmasírujete. Neodporúčame skúšať zvyšky šampónu vyčesať, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu príčesku alebo predĺžených vlasov. Ak sa pre túto možnosť napriek tomu rozhodnete, postupujte veľmi opatrne.

MÔŽEM SI VZIAŤ BATISTE 50ML CESTOVNÉ BALENIE NA PALUBU LIETADLA?

Súčasná legislatíva povoľuje 50ml a menej aerosólov v príručnej batožine. Keďže sa ale nariadenia môžu zmeniť, vždy si túto informáciu pred cestou overte u Vami vybraných aeroliniek. Všetky ostatné veľkosti musia byt uložené v batožinovom priestore.

JE BATISTE VHODNÝ PRE VŠETKY TYPY VLASOV?

OD. Batiste môžete používať na väčšinu typov vlasov. Je skvelý, ak máte jemné vlasy, pretože jej dodá textúru a objem. Ak o objem nestojíte, jednoducho po vmasírovaní šampónu zvyšky vyčešte kefou. Pokiaľ naopak túžite po ešte väčšom objeme, vyskúšajte Batiste suchý šampón pre Heavenly Volume, jednu z našich noviniek, ktorá Vám dodá naozaj neprekonateľný objem.

ČO JE BATISTE BLOND, STREDNE A TMAVO HNEDÝ?

Vďaka spätnej väzbe od našich zákazníkov sme vytvorili Batiste suchý šampón, ktorý splynie s farbou vašich vlasov. Výber 3 produktov so známou a preverenou formulou Batiste, navyše obohatených o farebný nádych, ktorý sa prirodzene spojí s farebným tónom vlasov a zjednotí odrastené korienky farbených vlasov. Light je perfektný pre blondínky a svetlé vlasy, medium skvele sadne brunetkám, stredne hnedým a gaštanovým odtieňom. Dark sa ideálne hodí pre tmavšie hnedú a čiernu.

AKO SA TENTO ŠAMPÓN POUŽÍVA?

Rovnako ako ostatné suché šampóny od Batiste. Pred použitím dôkladne pretrepte a ku korienkom nastriekajte malú dávku šampónu (nádobku majte vo vzdialenosti zhruba 30cm od vlasov). Končekmi prstov vmasírujte, aby ste rozprestrela farbu. Vlasy prečešte a upravte ako obvykle.

Návod na použitie

Krok 1

Pred použitím dôkladne pretrepte. Ku korienkom naneste malú dávku šampónu (nádobku majte vo vzdialenosti zhruba 30cm od vlasov). Naneste na celú vlasovú pokožku.

Krok 2

Vmasírujte končekmi prstov a uistite sa, že sú korienky rovnomerne pokryté šampónom.

Krok 3

Prečešte vlasy od korienkov ku končekom, aby ste odstránili prípadné zvyšky šampónu a upravte ako obvykle.